Ідеї Весільної концепції: яку обрати ?

Можливостей у сфері декорацій – більше, аніж безліч. На сьогоднішній день усі Ваші ідеї, бажання, чи навіть примхи можна втілити в реальність.

При виборі залу не потрібно відштовхуватися від концепції свята. Керуйтеся територією, меню, відгуками та іншими важливими складовими. Повірте, Ваш декоратор подбає, щоб зал в стилі лофт гармонійно поєднався з елементами класики, або класика з елеманти бохо.

Весільна модель Древнього Граду вимальовувалася роками. І, привідкривши занавіску, скажемо, що ми й надалі в процесі грандіозних змін та вдосконалення.

На сьогоднішній день ми пропонуємо цілу весільну інфраструктуру, яка допоможе втілити найказковішу ідею.

Бенкетний зал

Зал розрахований на забаву до 200 гостей.

Зал виконано в дерев’яному стилі. Велика кількість вікон, з яких проглядаються величні дуби додають неймовірно затишної атмосфери.

Геометрична форма залу не підпадає під класичні канони – це дає змогу креативно обіграти розміщення гостей, фуршету та музикантів.

Під високою стелею переплітаються дерев’яні балки. Це величезний бонус для ідей по декору. Ці балки функціонують, як елемент стилю, так і механізмом для кріплення підвісних декорацій.

Підвісні декорації оправдано стали трендом 2019 року.

Весілля в стилі Рустік, Бохо, Прованс, Шеббі Шик та Еко б’ють рекорди по запитах в Pinterest та Google. Це іменно ті стилі, які ідеально «лягають» на концепцію Древнього Граду.

Відомі декоратори дещо відходять від використання у весільному декорі безмежної кількості квітів, натомість акцентують на зелені – евкаліпт, оливка, магнолія, чи плющ зроблять ідеальну картину на фоні дерева.

Великий акцент роблять на найрізноманітніші елементи підсвітки: гірлянди з лампочками Едісона, звисаючі скляні колби зі свічками, торшери, фонова підсвітка стін, найоригінальніші підсвідчники, канделябри, чи навіть натяжні плетіння гірлянд, що роблять ефект зоряного неба.

 

Прилегла територія створена для розмаху у реалізації Вашої весільної концепції.

Велика напівзашита літня дерев’яна тераса, або як її називають Шатро

На терасі з легкістю можна розмістити музикантів, головний танцпол, лаунж зону, чи різноманітні фуршети.

 

Приготування весілля
Сцена, або, як ми називаємо, ротонда на підвищенні - ідеальне місце для першого весільного танцю

Це кругла бетонна площадка, оточена дубами, яку декорати обожнюють обігрувати в найрізноманітніші способи :

  1. Це місце ідеально підходить для першого весільного танцю. Тільки уявіть, як прекрасно кружляти на підвищеній круглій сцені, коли гостям не потрібно тіснитися, щоб Вас побачити, бо Вас видно, як на піднятій долоні - з будь-якого ракурсу. Коли не потрібно відмовлятися від величного вальсу, бо площа сцени дозволяє зробити великий розмах, коли весь денспол і справді належить тільки Вам.

Ротонда ідеально підходить для першого весільного танцю

Навколо сцени стоять дуби, які можна чудово обіграти квітами, які начебто обплітають стовбур дерева і тягнуться до верху. Схил сцени засаджений травичкою, і також є платформою для квіткових декорацій. Загальна картина зачарує Ваших гостей.

  1. Також цю зону можна перетворити на яскравим місце для зустрічі гостей та розміщення головної фотозони. Бетонні сходинки, які піднімаються на ротонду можна обіграти композиціями з квітів та свічок, повз які Ваші гості будуть прямувати до Вас. Також можна застелити червону доріжку, яка додасть урочистості дійству.

Це улюблене місце фотографів та декораторів для розміщення фотозони, адже це тут завжди достатньо природнього світла для ідеальних кадрів з Вашого свята.

  1. Це одна з тих зон на нашій території, яку можна фантастично обіграти під весільну церемонію.

Ваша арка - може бути тою ж, правильно обіграною фотозоною, , що дозволить вам, як зекономити ресурси, так і використати ефективно місце під кілька подій.

Для вечірньої церемонії можна зробити підвісні конструкції з лампочками, які будуть спадати з високих величних дубів. Сцену можна задекорувати свічками різної форми та розмірів, що додасть неабиякої романтики. Дерева обплітаємо гірляндами, і, «вуаля» - ваше свято перетворилося в вечірню магічну казку.

Зона між головним бенкетним залом та альтанкою дуже вдало використовується під лаунж, розваги, фуд корти та зону для діток.

На цій території можна вималювати цілу весільну інфраструктуру.

Наприклад, можна розмістити м’які крісла та диванчики, які стоятимуть на килимах для більш теплішої атмосфери, де гості зможуть посидіти, поспілкуватися, поспостерігати за танцями, чи просто насолодитися красою природи та свіжим повітрям.

Можна розмістити переносний бар з коктейлями – коктейль від нареченої та коктейль від нареченого; кухлі з лимонадами та великі чаші з пуншом. Тут же ж можна зробити сет закусок для коктейльного меню: морепродукти, горішки, канапе.

Наші бармени ідеально справляться з обслуговуванням Вашого весільного бару.

Також в цій зоні можна розмістити кенді бар, задекорований в стилі вашої весільної концепції; апарат з попкорном чи солодкою ватою для дітей; переносний гриль, чи переносну млинницю з солодкими млинцями – чим не оригінальна фішка ?

Якщо у Вашому весілля є нотки фанцузького кохання, то пропонуємо зробити зону з винами, сирами та брускетами. Цю зону можна символічно обіграти столом з дерев’яних бочок, велосипедом, вішаком з беретами та табличкою для поцілунків.

Зона з українськими закусками; ванна наповнена льодом для пляшок з пивом; мохова стіна, на якій закріплені бокали з шампанським, чи будь-які інші ідеї, які пасуватимуть саме під Ваше свято.

Для різноманіття вражень, не бійтеся обіграти кілька тематик. Додайте гостям вражень та емоцій за рахунок незначних деталей, додайте частинку Ваших ідей в організацію цього дня, не бійтеся озвучувати декораторам та організаторам свої бажання, і не бійтеся бути інакшими та оригінальними!

Пам’ятайте, що найкращою прикрасою Вашого свята є Ви та Ваші гості!

А наша команда готова втілювати разом з Вами найцікавіші бажання!

Замовлення бенкетів та весілля:

тел: +38 098 715 88 78

 

04 Квітень , 2020 Субота
04 Квітень , 2020 Субота
1
0
0