Відпочинок в дубовому лісі в 15-ти хвилинах від Львова - місце Вашого релаксу

Коли на вулиці спека і повітря стає таким важким, що важко дихати навіть вночі, влучний момент, щоб втекти в місця зі свіжим повітрям. Західна Україна та Карпати стають на час спеки на півдні країни місцем поломництва мешканців Південної та Східної України.

Дорога в Західну частину України з півдня довга. Необхідно подолати більш тисячі кілометрів. Для того, щоб враження від подорожі були яскравими, а дорога не втомлювала, можна запланувати кілька зупинок для відпочинку та відвідування цікавих місць.

Готельний комплекс "Древній град"  - ідеальне місце для зупинки під час подорожі. Уявіть самі:

  •  готель "Древній град" знаходиться всього лише за 7 км від Львова в цілющому дубовому лісі. 
  •  в готелі працює  ресторан та його кілька локацій. Графік роботи: з 8.00-11.00 - сніданки, а з 12.00-23.00 - ресторанне меню
  •  в готелі "Древній град" розвинена  інфраструктура для відпочинку: ігрові майданчики, тренажери на вдкритому повітрі, гамаки, дитячий майданчик, настільный теніс, дартс, дитячий бадмінтон, шахи.
  • аквакомлпекс "Румбамбар" , партнер готелю Древній град,.знаходиться пруч. Гості, які проживають в готелі, можуть безкоштовно вівідувати спортивний басейн з 7.00-9.30, а також гості мають право купувати квитки на денне відвідування "Румбамбар" без черги.   
  • під час відпочинку в готелі заплануйте відвідати терасу ресторану "Віз". Цікаве меню та атмосфера зроблять  ваш вечір незабутнім
  • безумовно, Львів на відстані долоні, полонить та зваблює атмосферою та каледоскопом подій. Обирайте події, які вам смакуюють та мерщій у Львів!
  • а ще, Древній град - ідеальне місце для селфі: два воли, гойдалки, кущі квітів - ваша сторінка в Instagram запалає новими фарбами та прихильниками.

 

15 Жовтень , 2019 Вівторок
15 Жовтень , 2019 Вівторок
1
0
0