Романтичні вихідні на природі

Проведіть романтичні вихідні під Львовом!

 

Кохання ще ніколи на покидало мурів Древнього Граду.

У пошуках локації для романтичного відпочинку, ми зупиняємося тут, в самому серці слова «затишок». Здається, що ми потрапили у інший вимір – вимір, в якому міський шум та запах цивилізації просто пропадає.

Саме тут можна усамітнитися в казковому котеджі, насолодитися тишею, в якій перегукуються столітні дуби, чи забутися у вічних розмовах під келих улюбленого вина.

Ваш день можна розпочати з ранкової пробіжки стежками парку Древній Град, спільної розминки на тренажерному майданчику, або ж ранішнього запливу в басейні комплексу Румбамбар.

Цілодобовий рум-сервіс зробить цей романтичний відпочинок максимально комфортним. Ви зможете насолодитися чудовим сніданком на особистому подвір’ї котеджу, де вашу приватність порушить лише хор пташок.

Незабутності вашому романтичному відпочинку додасть комплекс Румбамбар, де ви зможете максимально насолодитися ніжним сонечком, теплою солоною водичкою, неповторними освіжаючими коктейлями та соковитим меню.

Романтична вечеря просто неба на нашій терасі «ВІЗ», де кожна страва подається прямо з гриля. Коктейльна карта з яскравими напоями та чудова десертна карта – ваша романтика прекрасно скомпонується з гастрономічним задоволенням.

В нас по - особливому романтично, а такий відпочинок може розпалити навіть найменшу жаринку кохання. І тому логічним стає життєвий шлях пар в Древньому граді. Тут закохуються, проводять весілля, хрестять дітей и так далі по життевій лініі поколінь. Бо ми - єдина родина. 

Кожній романтичній парі, яка проживає в готелі, - вітальний напій від закладу!

15 Листопад , 2019 П’ятниця
15 Листопад , 2019 П’ятниця
1
0
0