Фінська сауна

Фінська сауна - це швидке відновлення сил під час відпочинку або подорожі.

Про корисні властивості цього відпочинку можна довго говорити, і все таки краще просто спробувати. Ви станете палким прихильником такого швидкого відновлення сил та енергії.

Відпочинок в сауні допоможе Вам відновити сили та покращити самопочуття після виснажливих робочих днів. Тут все продумано для того, щоб відпочинок був приємний, корисний і безтурботний.

Сауна Древнього граду знаходиться в цілющому дубовому лісі і всього лише за п'ятнадцять хвилин від центру Львова.  Сауна розрахована на комфортне перебування 6-ти осіб. Вона знаходиться в мальовничому котеджі та в її склад входить:

  • вітальня з шафою для одягу та диваном
  • фінська сауна,
  • ванна кімната зі звичайним душем та  обливним душем-відро
  • фен
  • кімната відпочинку з круглим столом на 6 осіб, яка укомплектована телевізором розташована на другому поверсі

Всіх гостей сауни ми частуємо чаєм з карпатських трав з медом. 

Також можна замовити обслуговування та доставку страв ресторану в сауну.

Вартість однієї години одночасного перебування 6-ти осіб - 300 грн/година. Оплата за додаткову особу - 50 грн/година.

В банний комплект на одну особу входить: простирадло, тапочки, рушник. При необхідності Ви  можете замовити за додаткову оплату банний халат.

Відпочити на території дубового лісу, надихатись цілющим повітрям дубового лісу, пройти власну  програму природнього детоксу в фінській сауні -рецепт однієї щасливої митті бурхливого життя.

Замовте сауну по тел: 0962351000
Відпочивайте в готелі на природі!

Відпочинок в готелі Львова 

Для тих гостей, хто особливо піклується про своє здоров’я та красу, ми пропонуємо відпочинок у СПА та сауну. Римська парна та Фінська сауна завжди допоможуть вам відновити свої сили, відпочити та забути про всі турботи. Про корисні властивості цього відпочинку не варто довго говорити – достатньо просто спробувати, і ви станете його палким прихильником.

Наша сауна допоможе Вам відновити сили та покращити самопочуття після виснажливих робочих днів. Тут все продумано для того, щоб відпочинок був приємний, корисний і безтурботний.

У комплексі Ви також можете замовити за попереднім записом фітнес-програму, яка складається із комплексу вправ, спеціально розроблене Фітнес-меню та косметологічні регенеруючі процедури, які, під час застосування сауни, дуже ефективно впливають на організм, приносячи йому максимальну користь.