Обираєте готель у Львові? Парк -готель Древній град за 15 хвилин від центру Львова

Парк - готель "Древній град" розташований за 15 хвилин від центру міста Львів, а розташування готелю настільки зручне, що вам  буде швидко та зручно дістатись  до центру міста, як на авто, так і на таксі.

Відпочинок в парк-готелі Древній град підійде для тих, хто цінує:

  • мальовничу природу та цілюще повітря сторічного дубового гаю
  • тишу у порівнянні з гамірним Львовом
  • безпечна автостоянка для автотранспорту
  • смачні сніданки
  • розширену інфраструктуру для відпочинку 
 
Парк-готель Древній град під Львовом - це вдале поєднання атмосфери Львова з відпочинком на природі!

21 Серпень , 2019 Середа
21 Серпень , 2019 Середа
1
0
0

Що в нас цікавого сьогодні?

Чому обрати парк-готель "Древній град" для відпочинку?

Для мандрівників в Карпати або Європу - це зручне за 1.5 км від повороту з Е-42 на обїздну Кільцеву дорогу. Цінним є і той факт, що територія готелю охороняється та має місце для паркування автотранспорту від байку до автобусу. Якщо вам потрібно виїхати до 8-ї години ранку, ми підготуємо для вас ланч бокс, щоб ви змогли поснідати в дорозі.

Для туристів Львова - крокуйте цікавими місцями Львіва, а відпочивайте на затишній територіі парк-готелю Древній град з ресторанами, дитячим та спортивним майданчиком, сауною та поруч з літньою аквазоною "Румбамбар".

Ми врахували в ціні на кімнати те, що парк -готель, незважаючи на інші переваги, знаходиться не в центрі міста. Якщо ви порівняєте ціни готелей Львова з цінами парк-готелю "Древній град", ви побачите різницю на аналогічні номера в 15-20%, яка може компенсувати витрати на таксі до центру Львова.