Ресторани готелю Древній Град

Парк-готель Древній Град люб'язно запрошує в свої ресторани. Це найкраще місце для проведення весілля, ділового бенкету чи будь-якого іншого заходу у Львові. Відвідувачі ресторану зможуть розвіяти втому біля каміну та спробувати неповторні страви з забутих рецептів давньоукраїнської кухні з елементами європейської.

В меню ресторану парк-готелю Древній Град багато страв з м'яса та живої риби, приготовлених на мангалі та в печі. Такє ви спробуєте лише у нас. Ось, наприклад, «Свято Кендюха» - ковбаски зі свинини, баранини і телятини з фірмовими соусами з хрону та барбекю. Або «Древньоградський перекус» з курячих крилець, телятини, м"яса кабанчика, картоплі з зеленим маслом, соусом сацибелі та свіжими овочами. Меню ресторанів приваблять не лише вишуканими стравами, але й приємними цінами. А рибу для своєї страви можна обрати прямо із акваріума.

Ресторан «Хата Воєводи» розрахований на 140 місць, має два поверхи та розділений на декілька відокремлених зон, що дає змогу проводити банкети та презентації будь-якого формату. Для святкування сімейних свят, або просто вечері в більш тісному колі, існує VІР-зал ресторану, оформлений в стилі шатра. Це майже княжі покої, з широкими лавами та подушками. Ковані свічники, важкі меблі, різноманітна фактура дерева роблять інтер'єр надзвичайно теплим і затишним.

А ще в ресторані можна обідати або вечеряти на свіжому повітрі – тут і альтанки, і дитячий майданчик і все це посеред дубового лісу та зелених галявин. Ресторан «Сварог» зазвичай приймає гостей для святкування весілля, дня народження та інших великих подій.

Завантажити меню ресторану Древній Град Львів.

Час роботи: з 12:00 до 00:00
Сніданки: з 7:00 до 11:00
Телефон для бронювання столиків чи події: +38 098 715 88 78