Про нас

Гостинно вітаємо Вас на сайті Парк-Готелі «Древній Град»!

Наразі ми працюємо над розробкою нового сучасного веб сайту і будемо готові презентувати його вже в квітні. Слідкуйте за новинами!

 

Дозвольте поділитись досвідом, хто за останні 10 років стали постійними гостями готельного комплексу "Древній град"

 

* до нас охоче приїздять родини з дітьми на відпочинок: розкішний парк з казковими дубами та зачарованими ельфами

 

   

 

*ми зручно розташовані для тих, хто стомився від гаму мегаполісів. Якщо ви подорожуєте у Львів на авто, ми маємо достатню кількість парко-місць, а відстань до центру Львова, як від Оболоні до Хрещатику в Києві і складає 11,5 км

 

*готель "Древній град" зручно розташований для тих, подорожує в Карпати та Європу. Відстань від таких міст, як Дніпро, Одеса, Миколаїв, Харків, Херсон, Полтава, Кривий Ріг сягає понад 800 км тільки до Львову. Розташування одночасно в затишному парку і поруч із міжнародною трасою - справжній шанс для швидкого відновлення сил та відпочинку

 

 

 

*провести конференцію в готелі "Древній град" - зручно та престижно. Серед наших партнерів - інноваційні компанії агросектору, IT, медицини, банківського сектору та інші. Формат заходів - від стратегічних сессій та тренінгів до  міжнародних конференцій. 

   

*Компанії, які проводять командоутворючі заходи, корпоративні пікніки

 

*Урочисті події та свята

 

*Цікаві тематичні етно та гастро фестивалі, які збирають відвідувачів з усієї України та Європи

 

Що ми можемо запропонувати гостям готельного комплексу "Древній град"?

 

Структура готелю:

*34 готельні номери та 34 дворівневих котеджів 

ресторан на 150 місць зі смачнющими галицькими стравами,  каміном, старовинною пічкою розташований у двох рівнях. В ресторані облаштовано дитячий куточок. Ресторан працює в наступному графіку: з 8.00-11.00 -сніданки, з 12.00-23.00 - обслуговування гостей згідно меню ресторану та бенкетне обслуговування.

*бенкетний зал на 150 місць

* літні майданчики та альтанки

конференц-зал на 200 осіб та переговорною кімнатою на 15 осіб

* конференц-зал на 50 осіб

 * дитячий майданчик

* спортивні тренажери на свіжому повітрі

* казковий дубовий парковий ліс

 * унікальний аквакомплекс сімейного відпочинку влітку "Румбамбар" - червень- 15 вересня

 

  

Тут ви знайдете недоторкану природу, тишу, розбавлену шурхотом вітру у верхів’ях столітніх дубів, що тішать око і серце.

Номери готелю спеціально облаштовані так, щоб ваші буденні клопоти залишились позаду, а увага сконцентрувалась на релаксі та задоволенні: тут усе виготовлено у стилі доби Галицького князівства. Ви поринаєте у часи в яких жили наші прабатьки, ніби доєднуючись до їх величі.

Ви зможете насолодитись затишком Парк-Готелю «Древній Град», прогулюючись вимощеними камінням доріжками та доглянутими газонами Парк-Готелю.

Затишний ресторан з вишуканою українською та європейською кухнею щодня пропонує вам як всесвітньо відомі страви, так і унікальні наїдки за стародавніми рецептами від шеф-кухаря. Асортимент страв та напоїв створений спеціально для того, щоб догодити кожному, навіть дуже вибагливому гостю. А також матимете можливість спробувати страви, приготовані у справжній печі, яку ми відновили по старовинних кресленнях. Все натурально та ексклюзивно.

Конференц-послуги : сучасні конференц-зали до 200 осіб, з якісних технічним оснащенням, організація харчування, каво-перерв, тімбілдінгів, квестів.

 

Презентація еко-парк-готелю "Древній Град"