Про нас

Ми ра­ді вітати Вас у Парк-Готелі «Древній Град»!

Це розкішне райське місце, що розташоване всього за 15 км від великого гамірного міста Львова. Тут ви знайдете недоторкану природу, тишу, розбавлену шурхотом вітру у верхів’ях столітніх дубів, що тішать око і серце.

Номери готелю спеціально облаштовані так, щоб ваші буденні клопоти залишились позаду, а увага сконцентрувалась на релаксі та задоволенні: тут усе виготовлено у стилі доби Галицького князівства. Ви поринаєте у часи в яких жили наші прабатьки, ніби доєднуючись до їх величі.

Ви зможете насолодитись затишком Парк-Готелю «Древній Град», прогулюючись вимощеними камінням доріжками та доглянутими газонами Парк-Готелю.

Затишний ресторан з вишуканою українською та європейською кухнею щодня пропонує вам як всесвітньо відомі страви, так і унікальні наїдки за стародавніми рецептами від шеф-кухаря. Асортимент страв та напоїв створений спеціально для того, щоб догодити кожному, навіть дуже вибагливому гостю. А також матимете можливість спробувати страви, приготовані у справжній печі, яку ми відновили по старовинних кресленнях. Все натурально та ексклюзивно.

Конференц-послуги : сучасні конференц-зали до 200 осіб, з якісних технічним оснащенням, організація харчування, каво-перерв, тімбілдінгів, квестів.

34 готельні номери та 34 дворівневі котеджі Парк-Готелю «Древній Град» чекають Вашого візиту.

Презентація еко-парк-готелю "Древній Град"