Розваги

КВЕСТИ

Таке віяння в індустрії розваг, як квести – це стильно, модно і дуже захопливо! Адже квест у лісі поруч з містом Львів задіює у грі не тільки ваше тіло, а й ваш розум. Загадки на кмітливість, розгадки до яких стають ключами до відповідей на наступні загадки – цей процес настільки захоплюючий, що йому неможливо віддатись тільки частково. Він тримає всю вашу увагу цілком! Квести організуємо різнопланові, як для дітей, так і для дорослих.

Замовлення приймається за попереднім записом.

________________________

ПЕЙНТБОЛ

Пейнтбол – це особливо модний спосіб активного відпочинку, який однаково цікавий як молоді, так і зрілим гостям, як чоловікам, так і жінкам. Захоплююча гра, яка вимагає пильності, влучності та запалу, подарує вам багато сміху та азарту, та зробить враження від візиту в «Древній Град» незабутніми.

Основнаперевага корпоративного пейнтболу – це можливість відпочити і душею, і тілом. Це відмінний шанс швидко організувати різних людей у згуртовану команду!

Замовлення на організацію приймається за попереднім записом.

+38 (096) 235 10 00
+38 (032) 235 10 05

 

________________________

ЕКСКУРСІЇ

Якщо ідеальний для вас відпочинок – це також і отримання нових вражень і знань, то до ваших послуг – наш партнер, туристична фірма «Рітурнель».

Вам запропонують відвідати найцікавіші місця з харизматичним екскурсоводом у місті Львів. Автобус привезе за лічені хвилини до міста і разом гідом ви отримаєте масу задоволення від нових вражень і краси Львова.

Індивідуальні та групові екскурсії по Львову! ("СТАРИЙ ЛЬВІВ”, "МІСТО З АРОМАТОМ КАВИ", "ЛЬВІВ АВСТРІЙСЬКОЇ КОРОНИ","ХРАМИ ЛЬВОВА"...)

Заміські тури зі Львова. ("ЗОЛОТА ПІДКОВА ЛЬВІВЩИНИ","КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙ І СКЕЛІ ДОВБУША","КОРОЛІВСЬКА ЖОВКІВЩИНА"...)

***Екскурсії  проводяться на українській, російській, польській, англійській мовах

 

 

 

 

 

 _________________________

СТРІЛЬБА З ЛУКА ТА АРБАЛЕТА

Розвага для справжніх чоловіків– стрільба з лука та арбалета.

Як вид спорту стрільба з лука зародилася у Швейцарії в 15 ст. (на згадку про легендарного Вільгельма Телля). Сучасні правила змагань були вироблені в кінці 19 століття.

Арбалет переважає лук у точності та дальності стрільби, але має меншу скорострільність. Відомі ручні арбалети та їх збільшені станкові варіанти, що використовувалися при обороні фортець.

Висока вартість обмежувала поширення арбалетів соціальними рамками — лише заможні ополченці могли дозволити собі таку зброю.

Однак у арбалета була незаперечна перевага. Лучникам доводилося роками навчатися стрільбі з лука, коли арбалетнику було досить зрозуміти механізм перезарядки і прицілювання.

Відчуйте себе справжніми завойовниками та оборонцями разом із нашими розвагами і постріляйте із лука чи арбалета у Львові.

Замовлення приймається за попереднім записом.

 

_________________________

ТРАНСФЕР

У нас є власний транспорт, яким ми організуємо у будь яку точку Львова.

Ми зустрічаємо та супроводжуємо наших гостей гостинно і з комфортом.