Гра "Древня традиція"

Завжди викликає цікавість і користується неабияким попитом серед наших гостей унікальна гра, яка є гордістю та окрасою нашого ресторану «Хата Воєводи». Вона є виготовлена у нашому автентичному  стилі галицьких князів та має шляхетні правила гри наливками нашого власного виробництва. Одного разу зігравши у гру «Древня традиція» Ви станете нашим постійним гостем. А ми із радістю запропонуємо Вам гостинність, професіоналізм та якість обслуговування.

Правила гри

Це стародавня козацька гра! Любили козаки не тільки ворога побити, але й розважитись, а також випити, а ще й поговорити… саме з цього складається ця гра…

За стіл сідають чотири гравці. Уболівальники можуть стояти поруч.

Кожен вибирає собі королівство (обирає «Корону»), на кутовий майданчик ставлять 4 келихи, їх треба наповнити наливкою за власним смаком.

Перший хід робить той, кому випаде найбільша цифра (кидаємо одним кубиком).

Ваш майданчик - це місце, з якого ви починаєте ходити.

Келихи (фішки) пересуваються ліворуч за годинниковою стрілкою, кожна четвірка має свій колір , кидати треба по два кубики за раз. Визначати, яка з фішок буде ходити, маєте ви.

Мета гри - провести свій загін фішок по всьому полю через всі чотири майданчики і зайти від своєї площадки на  чотири сходинки.

Почнемо гру!  Кидайте кубики (відразу два) , у вас випало 4 : 3 , ви вводите в гру лише одну фішку, рахуємо клітинки (для зручності на них написані римські цифри). Келих встає на клітинку  VII. Дивимось уважно - збоку від клітинки бронзовий лев тримає в пащі ланцюжок, переходимо по ланцюжку на клітинку VI іншого поля… Такий стрибок можливий тільки при умові попадання фішки на клітинку VII. Ще більший хід можливий при умові, що ваша фішка стоїть на VI, а кубики випали 1:1, тоді хід на VII стрибок на VI і хід на VII стрибок на VI. Можна пройти пів поля неушкодженим.

 Всі решта ходів виконуються звичайним способом: ваша фішка не може перескочити ні свою а ні  фішку суперника. Гравці ходять по черзі, кидаючи два кубика, вводячи нові фішки, або користуючись тим що є на полі.

Фішки суперника збивати обов’язково ! Перше на що має звернути увагу гравець, це можливість збити фішку суперника. Якщо після вашого ходу, на тій клітинці куди маєте стати ви , стоїть фішка суперника – ви її випиваєте, і фішка починає гру з початку (пустий келих вважається збитим, і його знов можна ввести в гру, тільки наповнивши).